додому Головні На відновлення Теребовлянської військової частини виділили 14,5 мільйонів гривень

На відновлення Теребовлянської військової частини виділили 14,5 мільйонів гривень

590

vlcsnap-2016-04-11-17h35m55s737Теребовлянську військову частину планують відновити. На це виділили 14,5 мільйонів гривень, розповідають у Тернопільській облдержадміністрації. Планують провести капітальний ремонт приміщення штабу управління, казарм, плацу, їдальні. Функціонування військової частини в Теребовлі планують відновити до кінця цього року.

Обшарпані стіни, як ззовні так і всередині, частина вікон без скла, або ж забита дошками, а подекуди навіть нема стелі, можна побачити небо – саме у такому стані зараз перебуває Теребовлянська військова частина. На її відновлення виділили 14,5 мільйонів гривень, на основні роботи цього має вистачити: гроші підуть на відновлення казарм, їдальні, котельні, штабу управління та інженерних мереж. Виділили гроші також на відновлення інших військових частин, розповідає голова Тернопільської ОДА.

– Ми надалі плануємо продовжити стратегію відновлення військових частин. В Теребовлі вже виділено на відновлення військової частини 14,5 млн гривень, Чортків – 4 мільйони, і на інфраструктуру Тернопільської військової частини 2 мільйони гривень. Ми плануємо також відновлення військової частини в Бережанах із можливістю перепрофілювання Бережанської колонії під військову частину. І готується проектно-кошторисна документація по відновленню військової частини в Кременці, яка дасть можливість в загальному розмістити на території Тернопільської області щонайменше 5 тисяч військовослужбовців, – розповідає голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

У Теребовлі роботи вже почались, планують закінчити відновлення військової частини до кінця року. Тaкий розвиток військової інфраструктури в області cприятимe пocилeнню вiйcькoвих пoзицiй Укрaїни, пaтрioтичнoму вихoвaнню мoлoдi тa cтвoрeнню нoвих рoбoчих мicць.

– Я тут був ще місяць тому, ви не уявляєте, що тут було. А зараз побілено, покрашено, і це все починається змінюватись на лице. Я думаю, що до кінця року ми будемо свідками того, що тут буде служити щонайменше півтисячі військовослужбовців. Я думаю, що це буде добрим показником, по-перше, для людей, котрі схочуть відновити службу в армії, котрі схочуть повернутись після демобілізації до служби за контрактом, і для дітей, котрі сьогодні вчаться в школах, дивляться за військовими, потім поступають в військові навчальні заклади, а потім будуть мати можливість продовжити службу у військових частинах Тернополя, – каже Степан Барна.