додому суспільство На відкриття туристичного сезону 18-19 травня запрошує Луцьк

На відкриття туристичного сезону 18-19 травня запрошує Луцьк

453

Вогняні шоу, рекордної довжини вишитий рушник, безкоштовні екскурсії, фотоконкурс, турнір лицарів, майстер-класи для дітей та дорослих і ще чимало іншого чекає у ці вихідні на гостей Луцька. На відкриття туристичного сезону 18-19 травня Луцьк запрошує тернополян.

Як краще добратись до того чи іншого місця, туристам у Луцьку підкаже нове ознакування, на театральній площі для цього працюватимуть і волонтери. А чекає на туристів 18-19 травня і фестиваль луцьких мам з майстер-класами, і фестиваль "Вишиті обереги єднання", на якому хочуть побити попередній рекорд України і вишити рушник довший за 1 кілометр 610 метрів, а ще – відкрита фотовиставка знімків Луцька, мистецька вулиця і низка безкоштовних екскурсій Луцьком.

Олена Семенюк, директор КП "Центр туристичної інформації та послуг" Луцької міськради: "Це як екскурсії за куліси Волинського обласного драматичного театру, так і екскурсії зі старовинними світлинами Луцька, або ж екскурсурсія неформальним Луцьком для молоді. Так також склалося, що день відкриття туристичного сезону співпадає з двома великими святами – Днем Європи та Міжнародним днем музеїв, отож запрошують також наші луцькі музеї, відчиняють свої двері у неформатній обстановці – запрошує, зокрема, музей-аптека на дивовижні хімічні досліди та театр вогню, а також дегустацію мінеральної води зі свердловини Злоцьких, запрошує однойменний музей на прийняття у братчики, також запрошує музей військової техніки на козацькі забави, взяти участь у рицарських турнірах або повболівати за лицарів".

Представниці Луцька спеціально приїхали до Тернополя, аби запросити тернополян на відкриття туристичного сезону, що цьогоріч відбудеться під девізом "Луцьк. Приємне відкриття!". Для тернополян та рівненчан  запрошення практично ексклюзивне, переконують лучани.

Наталія Бунда, начальник управління туризму та промоції міста Луцької міськради: "Тому що ми справді віримо, що мешканцям цих двох міст буде найближче і, можливо, вони будуть найбільш вмотивовані, тому що насправді транспортне сполучення хороше, якщо говорити про автобуси – автобуси ходять часто і можна поїхати на вихідні на відкриття турсезону".