Головна Новини На Тернопільщині затримали сільського голову за отримання хабара

На Тернопільщині затримали сільського голову за отримання хабара

466

top-photoНа Тернопільщині затримали сільського голову за отримання хабара. Гроші призначалися очільникові сільської ради та одному з керівників Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області за видання наказу на право користування земельною ділянкою загальною площею 2 га. Сьогодні голову сільради затримали з частиною суми. Вилучили понад 200 тисяч гривень.

Раніше за матеріалами Департаменту протидії злочинності у сфері економіки МВС України Головним слідчим управлінням МВС України  відкрили кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення,   стосовно голови однієї з сільрад та одного з керівників Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області.
Вони за попередньою змовою вимагали від суб’єкта підприємницької діяльності неправомірну вигоду в сумі 80 тис. доларів США за видачу наказу на право користування земельною ділянкою загальною площею 2 га.
На початку серпня правоохоронці задокументували факт отримання головою сільради першої частини неправомірної вигоди в сумі 1 тисячі доларів США. Гроші призначалися для подальшої передачі посадовцеві обласного ГУ Держгеокадастру.
Вчора, 27 серпня, оперативники Департаменту  МВС України спільно з Головним слідчим управлінням МВС України затримали голову сільради в момент одержання другої частини неправомірної вигоди в сумі 207 тисяч гривень.
На даний час проводяться невідкладні слідчі дії – обшуки в службових приміщеннях. Крім того, вирішується питання про затримання правопорушників упорядку ст. 208 КПК України.
Департамент протидії злочинності
у сфері економіки МВС України

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here