![vlcsnap-2021-08-06-15h57m46s314](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/08/vlcsnap-2021-08-06-15h57m46s314-640x360.jpg)
Дельта-варіант коронавірусу стрімко поширюється у світі. Не оминув він Україну, і зокрема, Тернопільщину. В нашій області вже зареєстрували 52 випадки Дельта-варіанту коронавірусу. Серед інфікованих є одинадцятирічна дитина.
Дельта-варіант коронавірусу стрімко поширюється у світі. Не оминув він Україну, і зокрема, Тернопільщину. В нашій області вже зареєстрували 52 випадки Дельта-варіанту коронавірусу. Серед інфікованих є одинадцятирічна дитина.