![vlcsnap-2022-01-14-12h19m59s501](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/vlcsnap-2022-01-14-12h19m59s501-640x360.jpg)
На Тернопільщині вже майже тисяча сімсот людей зробили третє, “бустерне”, щеплення. Про це повідомляють в облдержадміністрації. Щодо додаткової дози, яку призначають людям з низьким імунітетом, то в області нею щеплено понад шістдесят мешканців.
На Тернопільщині вже майже тисяча сімсот людей зробили третє, “бустерне”, щеплення. Про це повідомляють в облдержадміністрації. Щодо додаткової дози, яку призначають людям з низьким імунітетом, то в області нею щеплено понад шістдесят мешканців.