додому Головні На Тернопільщині втопився рибалка, який провалився під кригу

На Тернопільщині втопився рибалка, який провалився під кригу

1211

На Тернопільщині втопився рибалка. Трагедія сталася 12 грудня. 76-річний мешканець Бережан вийшов рибалити на кригу одного із ставків та відійшов далеко від берега. Там крига чоловіка не витримала і провалилася. З початку грудня це вже другий смертельний випадок під час зимової риболовлі на Тернопільщині. Рятувальники вкотре закликають мешканців області не виходити на водойми, поки товщина криги не досягнула хоча б 5-7 сантиметрів.

7 грудня у річці Дністер потонув мешканець села Горигляди Монастириського району. Тіло рибалки знайшли аж під Коропцем. Ще один нещасний випадок трапився вчора 12-го грудня у Бережанах в урочищі Монастирок.

– Житель Бережан сорокового року народження пішов на ставок на рибалку, близько 20-ти метрів від берега. Провалився і потонув. Працівники водолази Бережанської рятувальної станції дістали тіло мертвого вже чоловіка.

Рятувальники вкотре звертаються до мешканців нашої області із проханням не бути байдужими до своєї безпеки. Як що водойма затягнулася кригою – це ще не привід одразу виходити на неї. Товщина льоду має бути не менше 5-7 сантиметрів.