Головна Новини На Тернопільщині триває набір військовослужбовців, охочих служити за контрактом

На Тернопільщині триває набір військовослужбовців, охочих служити за контрактом

527

vlcsnap-2016-04-18-19h32m15s877Триває набір військовослужбовців, охочих служити за контрактом. У військоматах вкотре нагадують про високу зарплатню, пільги. Запевняють, потрібні солдати різних спеціальностей, від кухарів до музикантів.

Міністерство оборони України вже визначило план виконання набору на військову службу за контрактом на другий квартал. У місцевих військоматах наголошують, що і надалі армія потребує людей вмотивованих, які мають намір служити Україні та отримувати за це хорошу зарплату та пільги. Рівень грошового забезпечення залежить від вислуги років, посади, на яку потрапляє військовослужбовець. Мінімальна сума – понад сім тисяч гривень. Активно наразі відбувається набір охочих служити у високомобільних десантних військах.

– В високомобільних десантних військах ще більше грошове забезпечення, вони получають ще більше надбавок, в них іде більший термін, надбавка йде за особливі умови у вигляді 25% від посадового окладу. Крім того, за те, що вони стрибають, відповідно, йде надбавка за стрибки, тобто платяться кошти за кожний стрибок, – розповідає військовий комісар Тернопільського обласного військкомату Володимир Катинський.

Працівники військомату також активно працюють, аби залучити до служби студентів профтехучилищ та коледжів області. Саме там навчають спеціалісті, які потрібні в Збройних Силах України.

– В нашій бригаді не вистачає понад 450 водіїв, не вистачає порядка 120 зв’язківців, не вистачає близько 40 кухарів. Не вистачає гружчиків звичайних 48 чоловік, є так само і музиканти і таке інше. Крім того потрібні командири гармат, і розвідники, і номери обслуг, – каже Володимир Катинський.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here