додому Новини На Тернопільщині шахраї під виглядом працівників пенсійного фонду виманюють гроші у пенсіонерів

На Тернопільщині шахраї під виглядом працівників пенсійного фонду виманюють гроші у пенсіонерів

3236
Будьте обережні, шахраї під виглядом працівників пенсійного фонду виманюють гроші у пенсіонерів.  До працівників територіальних підрозділів поліції почали надходити чимала кількість повідомлень про шахрайства вчиненні щодо жителів області.
Невідомі телефонують до краян та представляються працівниками пенсійного фонду. Вони розповідають, що у зв’язку з введеним воєнним станом в Україні відбувається перерахунок пенсій.
Громадяни одразу вірять, адже аферисти володіють їхніми особистим даними та адреси проживання. Вони просять здійснити перереєстрацію за допомогою мобільного телефону. Пенсіонери повідомляють реквізити своїх банківських рахунків , CVV-кодів, а також сповіщення які їм надходили в смс- повідомленнях. Як наслідок з електронних гаманців громадян зникали всі заощадження.
Поліцейські кіберполіції застерігають: не довіряти інформації, яку отримуєте від незнайомців! Ні в якому разі не слідуйте порадам чи вимогам шахраїв – не виконуйте їх вказівок, не розголошуйте будь-яку конфіденційну інформацію, не надавайте коди з смс-повідомлень. Тримайте в секреті три цифри на звороті картки, коди (одноразові паролі) банків та мобільних операторів.
У випадку, коли до вас телефонують під різними приводами, зателефонуйте на гарячі лінії установ, аби перевірити отриману інформацію.
Якщо ви все-таки потерпіли від рук невідомих, телефонуйте в поліцію за номером
0 (67) 673 65 69 або на лінію “102”.