![106980-1_large](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/06/106980-1_large-1.jpg)
Станом на 19 червня 10:00 на Тернопільщині підтвердили 63 нових випадки коронавірусу. Загалом від початку епідемії в області COVID-19 інфікувалося 1605 людей.
Про це повідомляє Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом
Станом на 19 червня 10:00 на Тернопільщині підтвердили 63 нових випадки коронавірусу. Загалом від початку епідемії в області COVID-19 інфікувалося 1605 людей.
Про це повідомляє Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом