додому Новини На Тернопільщині на пробне ЗНО зареєструвалося більше 3 тисяч майбутніх абітурієнтів

На Тернопільщині на пробне ЗНО зареєструвалося більше 3 тисяч майбутніх абітурієнтів

822

images znoУже завершилася реєстрація на пробне ЗНО. На Тернопільщині зареєструвалося більше 3 тисяч майбутніх абітурієнтів. Вони пробне тестування писатимуть у березні 2015 року. А з 5 січня розпочнеться реєстрація вже на саме ЗНО. Триватиме вона менше, ніж у попередні роки, до 20 лютого.

За попередніми даними пробне тестування складатиме приблизно 3 тисячі 200 абітурієнтів. Більшість з них зареєструвалося на Українську мову і літературу: половина на базовий, а половина на поглиблений рівень. На другому місці математика, але там більшість спробує свої сили на складніших тестах.

– На початку березня ми вже будемо мати запрошення на пробне тестування. Їх треба буде роздрукувати і разом з документом, що засвідчує особу і квитанцією про оплату і приходити 21 і 28 березня на пробні тести, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.


Півтора місяця матимуть майбутні абітурієнти, щоб зареєструватися на основну сесію тестування. Почнеться реєстрація 5 січня. Подавати заяву і документи тепер не треба індивідуально. Вперше цього року відповідають за реєстрацію школи. Організатори ЗНО радять майбутнім вступникам на тривалих зимових канікулах не байдикувати, а посилено готуватися до тестування. Першим буде тестування з української мови, яке замінить і державну підсумкову атестацію. Зараз абітурієнтам потрібно остаточно визначитися, на яку спецільність вони будуть вступати і, відповідно, які предмети здавати.

– Можна зареєструватися не більше, як на 4 предмети, обов’язковим є українська мова і література. Вже більшість вишів оприлюднили свої правила прийому. Їм дано до 16 грудня термін остаточного оприлюднення. Ми будемо мати можливість вибрати той напрямок підготовки, ту спеціальність, – каже Юрій Шайнюк.