![vlcsnap-2024-02-08-17h16m26s845 (1)](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/02/vlcsnap-2024-02-08-17h16m26s845-1-640x360.jpg)
На Тернопільщині триває набір до лав бригади Національної поліції “Лють”. Її основні завдання: проводити штурмові дії, знешкоджувати ДРГ і незаконні збройні формування ворога, аеророзвідку, виявляти позиції та знищувати противника. Кандидатами у лави підрозділу можуть стати як чинні працівники поліції, так і цивільні люди.
Які спеціалісти необхідні – далі розкаже Валерій Трубаєв, командир взводу роти спецоперацій “Еней” бригади “Лють”.
“Ми шукаємо операторів безпілотників, танкістів, розвідників, штурмовиків, кулеметників, мінометників. Критерії наших співробітників: висока мотивація знищувати ворога, відмінна фізична форма і вік – до 30-35 років. Хто старше – також набираємо, за індивідуальними співбесідами. Головне – фізична витривалість, мотивація нищити ворога і працювати в команді”, – повідомив Валерій Трубаєв.
Грошове утримання бійця становить від 29 тисяч гривень плюс доплати в розмірі 10 тисяч гривень. Під час участі в бойових діях – 100 тисяч гривень.