додому Головні На Тернопільщині створюють Народні Ради, виконавчі комітети та загони народної самооборони

На Тернопільщині створюють Народні Ради, виконавчі комітети та загони народної самооборони

556

На Тернопільщині створюють Народні Ради, виконавчі комітети та загони народної самооборони. Головам 8 райдержадміністрацій, а саме очільникам Монастириського, Зборівського, Бережанського, Тернопільського, Чортківського, Бучацького, Підволочиського, Гусятинського районів рішенням сесій висловили недовіру. Голова Козівської райдержадміністрації сам написав заяву на звільнення, а голови Лановецької, Кременецької, Підгаєцької районних рад написали заяви про вихід з Партії Регіонів.

Рішення про саморозпуск фракції регіоналів прийняли на засіданні Почаївської міськради. У райдержадміністраціях та райрадах більшості районів проводять цілодобовий прийом людей. Народна рада, загони народної самооборони діють в Монастириському, Зборівському, Чортківському, Бучацькому, Теребовлянському, Гусятинському, Борщівському районах. А в Зборівському та Чортківському районах рішенням сесій заборонили Партію регіонів та Комуністичну партію України.

У решті районів сесії мають відбутися найближчими днями. Тим часом  суд скасував вже шість рішень, прийнятих органами місцевого самоврядування на Тернопільщині з приводу політичної ситуації в Україні, в тому числі два рішення – щодо нелегітимності Народних Рад, які створили Тернопільська обласна та міська ради. Депутати Бережанської районної ради, ознайомившись із заявленими позовними вимогами прокуратури, самостійно скасували свої рішення про створення загону народної самооборони, наглядового комітету та визнання народної ради.  Загалом обласна прокуратура заявила до суду 35 позовів на 64 незаконних рішень органів місцевого самоврядування.