додому суспільство На Тернопільщині, як і по всій Україні, триває профілактична операція «Автобус-2013»

На Тернопільщині, як і по всій Україні, триває профілактична операція «Автобус-2013»

460

На Тернопільщині, як і по всій Україні, триває профілактична операція «Автобус-2013». До 15 червня працівники Державтоінспекції перевірятимуть технічний стан усіх маршрутних таксі, які перевозять пасажирів. Крім того, інспектори контролюватимуть дотримання перевізниками транспортного законодавства. За 20 днів проведення операції у 50 автобусах виявили несправності, станом на сьогодні склали більш як 500 адміністративних протоколів.

Операція "Автобус" проводиться в Україні щороку. Впродовж місяця працівники ДАІ посилено контролюють технічний стан пасажирського автотранспорту, безпеку перевезень, стежать за транспортною дисципліною водіїв. Із 20 травня цього року, каже інспектор  державтоінспекції Микола Ігнатченко, його колеги склали 500 адміністративних протоколів. Керівникам пасажирських підприємств видали 42 приписи і зобов'язали усунути недоліки.

Микола Ігнатченко, інспектор УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "З початку проведення операції працівниками ДАІ було оглянуто більше 1360 автобусів. Було виявлено близько 50 автобусів з технічними несправностями, в тому числі 9 з несправним аварійцним виходом, 5 випадків було встановлено додаткові місця для сидіння, також одного водія, який керував в стані алкогольного сп'яніння.

Зважаючи на невтішну статистику, цьогоріч до перевірки перевізників залучили максимальну кількість співробітників ДАІ. Для дієвого контролю за технічним станом автобусів та маршрутних таксі використовують пересувні діагностичні пункти ДАІ.

Микола Ігнатченко, інспектор УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Також було виявлено 15 випадків перевищення встановленої швидкості руху і три порушення під час перевезення організованих груп дітей. Хотілося б наголосити, що мета даної операції зробити перевезення пасажирів безпечним, не допустити аварій з транспортом, що перевозить людей".

За результатами перевірки інформацію про підприємства-порушники Державтоінспекція направить до відділу державного контролю обласного управління Укртрансінспекції. Саме там прийматимуть рішення щодо позбавлення цих підприємств ліцензій на право перевезення пасажирів.