Головна суспільство На Тернопільщині перевіряють чи законно на автомобілях встановлені проблискові маячки

На Тернопільщині перевіряють чи законно на автомобілях встановлені проблискові маячки

314

Операція "Спецсигнал" триває на Тернопільщині. Розпочалась вона 1 липня, а завершиться 10. Працівники ДАІ перевіряють автомобілі на навність спеціальних звукових сигналів та проблискових маячків, встановлених незаконно. Поки що таких не виявили, а загалом штрафи за таке порушення – немалі, кажуть у ДАІ.

Згідно з правилами дорожнього руху, транспортні засоби, на яких вмонтовані спеціальні звукові сингали та проблискові маячки, повинні мати відповідні дозволи, які видає Державтоінспекція. Якщо такого дозволу нема, то порушникам доведеться заплатити чималі штрафи.

– По даних адміністративних протоколах "Про адміністративну відповідальність" рішення приймає суд, за що йдуть штрафні санкції від 41,5 тисячі гривень до 51 тисячі гривень, – розповідає інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ УМВСУ в Тернопільськійобласті Василь Барановський.

Дозволи на встановлення та використання пристроїв, які матимуть ознаки підробки або термін дії яких закінчився, а також самі спецсигнали, працівники ДАІ вилучатимуть на місці.

– На використання даних спеціальних звукових та світлових сигналів мають право встановлювати спеціальні автомобілі. А саме, це автомобілі швидкої допомоги, пожежної, а також міліції, – каже Василь Барановський.

Водії, які хочуть мати перевагу у русі, або прагнуть, аби їх автомобіль відрізнявся від інших і при цьому до жодної з вищезгаданих категорій не належать і не мають дозволу на використання спецсигналів та проблискових маячків, повинні заплатити штраф. Сума немала, і, напевно, є однією з основних причин, чому за період з 1 до 5 липня інспектори не задокументували жодного такого порушення.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here