Головна Головні На Теребовлянщині втопилася семирічна дівчинка

На Теребовлянщині втопилася семирічна дівчинка

328

На Тернопільщині втопилася дитина. Трагедія сталася в селі Соколів Теребовлянського району в суботу, 17 травня.  Місцеві мешканці в Стрипі знайшли тіло 7-річної дівчинки. Рятувальники Тернопільщини вкотре наголошують на дотриманні правил безпеки поведінки на воді.

– Там підключилися місцеві жителі, це було біля млина. Жителі самі сіткою затягнули і підняли це тіло дівчинки. Мабуть, що вони гралися, бігали там, дитина десь посковзнулася, а річка Стрипа стрімка, течія забрала, дитина не вміла плавати і сталася ця трагедія, – розповів начальник рятувально-водолазної служби Тернопільщини Василь Козак.

Не нехтувати елементарними правилами поводження на воді, не пускати до водойми дітей без нагляду, купатися лише у відведених для цього місцях, просять рятувальники.
Цього року на Тернопільщині втопилося 9 людей. Нещасні випадки ставались в Лановецькому, Борщівському, Теребовлянському, Бучацькому районах.

– Чотири випадки в зимовий період, а вже маємо 5 випадків у весняний період. Це різні випадки, це рибаки, люди в нетверезому стані, які випивали і з якоїсь причини знаходили їх в ставках. Рятувально-водолазна служба хоче звернутися до населення області та міста Тернополя не нехтувати цими правилами, люди не відпочивають у відведених місцях, де знаходяться рятувально-водолазні станції, а особливо на Циганці, де ми кожного року маємо по 2-3 випадки, – каже Василь Козак.

На Тернопільщині паспортизоване єдине місце для купання – "Дальній пляж" на Тернопільському ставі. Всі інші місця є небезпечними, наголошують рятувальники.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here