![274739214_339518898187537_7517286108711797235_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/274739214_339518898187537_7517286108711797235_n-640x361.jpg)
Шумщина зустріла тіло загиблого Героя Сергія Грищука. Кортеж з тілом покійного проїхав “живим коридором”, люди традиційно стояли на колінах. На площі Героїв Майдану відбулась поминальна панахида. Далі у селі Велика Іловиця здійснили чин похорону загиблого.
Сергію Грищуку було 39 років. Колишній атовець. З початком війни Росії проти України, не задумуючись, повернувся з Польщі та пішов захищати Батьківщину. Співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять Герою.