додому Головні На Сході йде війна, повномасштабна із залученням збройних сил Російської Федерації

На Сході йде війна, повномасштабна із залученням збройних сил Російської Федерації

452

vlcsnap-2014-09-26-16h54m05s25На Сході йде війна, повномасштабна із залученням збройних сил Російської Федерації і будь-які домовленості про перемир”я –  це просто гасла, слова, папірець, які ніколи не будуть виконуватися ворогом. Доказом цього є люди, які  загинули під час вдаваного перемир’я. Так вважає командир групи інформаційної війни батальйону «Донбас» Павло Кишкар.

– Ми ніколи цього сприймати не будемо, в нас є люди, які загинули за державу, за Україну. Ці смерті не можуть бути даремними. Ніяких домовленостей з людьми, які є терористами, вбивцями не може бути. Може бути лише боротьба, підсилення обороноздатності, отримання реальної військово-технічної допомоги, зміцнення армії, зміцнення інших силових структур і боротьба до переможного кінця, варіантів, я думаю, немає, – каже ПАВЛО КИШКАР, командир групи інформаційної війни батальйону “Донбас”

На Сході наразі повномасштабна війна, каже командир групи інформаційної війни батальйону “Донбас” Павло КИШКАР, а в містах, залишених сепаратистами намагаються налагодити мирне життя, наскільки це можливо за двадцять-тридцять кілометрів від фронту.

– Немає і не було насправді перемир”я і Ви це знаєте, в нас гинули люди і під час першого перемир’я і під час другого. Смерть одної людини – це катастрофа. Це катастрофа і катастрофа, коли Президент жодного разу не був на жодних похоронах, це катастрофа для мого сприйняття як лідера держави, яка перебуває в стані війни. Тому треба його спрямовувати, на те, щоб він спілкувався з людьми, які постраждали під час бойових дій. Завершення війни – доволі складний процес, розповідає ПАВЛО КИШКАР, командир групи інформаційної війни батальйону “Донбас”.