додому Головні На парафії Святого Василія Великого у Тернополі діє безкоштовна пральня для потребуючих

На парафії Святого Василія Великого у Тернополі діє безкоштовна пральня для потребуючих

492

Христова церква не тільки проповідує про любов і милосердя, але втілює це у своїх вчинках. На парафії Святого Василія Великого у Тернополі діє дитячо-молодіжний центр від парафіяльного осередку Карітасу. А днями тут ще й відкрили й освятили соціальну пральню. У спеціальній кімнаті парафії безкоштовно зможуть прати одяг малозабезпечені, внутрішньо переміщені особи, літні одинокі люди.

На парафії Святого Василія Великого у Тернополі вже кілька місяців для дітей та молоді проводять навчання. У церкві є всі необхідні умови: навчальні класи, місце для розмов зі священниками а також психологами.

Отець ВАСИЛЬ САВКІВ, настоятель парафії Св. Василія Великого УКГЦ у Тернополі, коментує: “Ми спільно з працівниками Карітасу стараємось виховувати добрих дітей в християнському дусі і доброму українському дусі. В нас діти вивчають безкоштовно англійську мову, мають катихизацію, мають підготовку до першого Св. причастя”.

У дитячо-молодіжному центрі складена програма занять: спільні перегляди фільмів, веломандрівки, екскурсії, майстер-класи, розваги та ігри.
“Кожного дня з понеділка по п’ятницю ми маємо заняття, два уроки. Урок навчальний і урок активний, де ми даємо дітям чай, солодощі, щоб вони могли перекусити і набратися сил”, –  додає священник.

Днями тут ще й відкрили й освятили соціальну пральню. У спеціальній кімнаті парафії безкоштовно зможуть прати одяг малозабезпечені, внутрішньо переміщені особи, літні одинокі люди і важкохворі. Тут є дві пральні та одна сушильна машина, а також усі необхідні засоби для прання .

Греко-католИцький храм святого Василія Великого розташований у самому центрі мікрорайону “Новий Світ” у приміщенні колишнього кінотеатру “Мир”.