Головна духовність На парафії Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького у...

На парафії Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького у Тернополі завершились ” Канікули з Богом”

415

Впродовж тижня з 1 до 6 липня на парафії Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького, діти проводили канікули з Богом. Для учасників організовували різноманітні гуртки, ігри, навчання. Основна мета канікул з Богом – аби школярі духовно збагатилися, для цього щодня служили Святі Літургії, сповідали та причащали.

Аби діти духовно відновилися, весело і з користю провели час, традиційно щоліта українська греко-католицька церква організовує канікули з Богом. Впродовж тижня з 1 до 6 липня діти приходили до церкви Матері Божої Неустанної Помочі, молилися, слухали науки про християнські цінності, проводили час цікаво та весело.

Тереза, учасниця "Веселих канікул з Богом": "Мені найбільше запам'яталось, як ми малювали і робили щоденники з Богом. Я взяла з канікул з Богом, що треба любити своїх батьків".

Юля, учасниця "Веселих канікул з Богом": "Ми обговорюємо різні теми, про те, як не можна жити без батьків, про честь, егоїзм, ми ділимось на групи і нам розповідали, як треба себе поводити під час літніх канікул, згадуємо правила і що треба їх дотримватись. В гас були різні сценки, ми танцювали, в нас були також гуртки".

Ліна, учасниця "Веселих канікул з Богом": "Нам розказали про сповідь, і ми сповідались і причастя брали сьогодні".

Сьогодні в учасників багато позитивних емоцій і водночас сум, бо тиждень підходить до кінця. Завершаться канікули з Богом на парафії Матері Божої Неустанної Помочі 6липня, вранці відправлять Святу Літургію, після якої діти, що брали участь в канікулах, покажуть все чому навчилися за тиждень, зокрема, на церковному подвір'ї організують сценки та концерт.

Отець Руслан Піх, священик храму Матері Божої Неустанної Помочі: "Завтра це вже останній день, не буде вже якоїсь окремої теми дня, розпочнемо літергією, а потім буде так завана велика гра – ми ділимо дітей на кілька команд, кожна команда буде мати завдання і всі вони разом будуть шукати скарб, хто швидше, той виграє. Ну а потім, як підсумок тижня, ми повторимо всі теми".
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here