додому культура На мистецькі вечори запрошує городян Тернопільська обласна філармонія

На мистецькі вечори запрошує городян Тернопільська обласна філармонія

343

На мистецькі вечори запрошує городян Тернопільська обласна філармонія. 13 березня – літературно-музична композиція за творами Т.Г.Шевченка, 14 березня – благодійний концерт пам'яті "Небесної сотні", 18 березня – до 200-річчя Т.Г.Шевченка концерт народної хорової капели "Зоринка". Початок концертів – о 18.30.

13 березня Тернопільська обласна філармонія запрошує насолодитися Шевченковим словом на літературно-музичній композиції "Прозрійте, люди, день настав!". До 200-ліття з дня народження великого Кобзаря вперше проведуть сольний концерт артиста розмовного жанру філармонії Андрія Оленина. Він – лауреат багатьох Всеукраїнських премій, студент Тернопільського педагогічного університету і водночас артист філармонії.

– Ми практикуємо вперше сольний концерт,  що буде тільки читання Тараса Григоровича Шевченка. Такого ми ще не практикували. Ми використовували під час концерту, а то буде сугубо сольний концерт. Тільки будуть звучати твори Шевченка у виконанні читця, – розказує директор Тернопільської обласної філармонії Ярослав Лемішка.

Директор обласної філармонії розповідає, у цей складний для України час мистецтво дає розраду і привід для роздубів. Митці не можуть залишатися осторонь всіх подій в країні. Тож 14 березня у філармонії відбудеться благодійний концерт "Пам'яті небесної сонтні". Віхд – вільний. Артисти запрошують усіх приєднатися і разом пом'янути героїв майдану, осмислити їх подвиг.

– До нас звернувся воїн-афганець Роман Лотецький, який має авторську пісню, присвячену цим подіям. Будуть звучати вірші не відомих авторів, а людей, які переживали ці події і яким дано Богом викласти це на папір. Так що це буде такий класичний концерт: симфонічний оркестр з творами класичними і камерний хор. Будуть звучати твори духовні, – каже Ярослав Лемішка.

18 березня до 200-річчя Т.Г.Шевченка у філармонії проведуть концерт народної хорової капели "Зоринка". Початок концертів о 18.30.