додому Новини На місці колишнього стадіону “Текстерно” збудують сучасний спортивний комплекс

На місці колишнього стадіону “Текстерно” збудують сучасний спортивний комплекс

1720

На місці колишнього стадіону “Текстерно”, що на вулиці Злуки у Тернополі, збудують сучасний спортивний комплекс. Депутати Тернопільської міської ради прийняли рішення про передачу півтора гектара землі на стадіоні «Текстерно» у користування Тернопільському міському стадіону для будівництва спортивного комплексу. Роботи розпочнуть наступного року.

Від колишнього стадіону “Текстерно” сьогодні залишилась хіба що захаращена територія, а мешканці навколишніх будинків скаржаться на те, що на стадіон приходять займатись далеко не спортом. Побиті пляшки та купи сміття – цьому доказ. За цю ділянку сперечаються уже давно. Тепер депутати прийняли остаточне рішення: збудувати тут сучасний спортивний комплекс. Мешканці таким рішенням задоволені.

Новий комплекс вміщуватиме близько трьох тисяч відвідувачів та складатиметься з трьох частин: зони для проведення міжнародних змагань, для тренувально-оздоровчих занять та для ДЮСШ з греко-римської боротьби.

Починаючи з 2018 року планують розпочати зведення комплексу з використанням коштів державного бюджету та коштів спортивних федерацій.