![загинув на фронті](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/zahynuv-na-fronti.jpg)
На фронті загинув житель Старого Збаража Андрій Мисик. Про це повідомив міський голова Збаража Роман Полікровський.
“13 травня Збаразька громада ще одного земляка. 34-річний кулеметник, мешканець Старого Збаража Андрій Мисик загинув внаслідок артилерійського обстрілу ворога поблизу населеного пункту Новопокровка Пологівського району Запорізької області”, – йдеться у дописі.
Вічна слава нашому Герою!