Головна АТО На фасаді тернопільської школи №26 відкрили пам’ятну дошку Дмитру Заплітному

На фасаді тернопільської школи №26 відкрили пам’ятну дошку Дмитру Заплітному

491

vlcsnap-2015-09-21-18h30m23s93Меморіальну дошку пам’яті загиблого героя АТО Дмитра Заплітного відкрили на фасаді двадцять шостої школи Тернополя. Дмитро був випускником цієї школи. Аби вшанувати бійця на урочистості зібралися учні та вчителі,рідні Дмитра, однокласники, представники влади.

З перших років навчання у двадцять шостій тернопільській школі друзі та однокласники вважали Дмитра особливим учнем та юнаком. Він завжди намагався заспокоїти та підтримати інших, був надзвичайно чуйним та добрим.

– Був завжди спокійним, веселим, життєрадісний, добрий, приємний. Хорошим другом, товаришем. Не раз йому доводилось за всіх нас віддуватись за наші прогріхи нашої поведінки перед нотаціями класного керівника, – розповідає однокласник та товариш Дмитра Заплітного Роман Янчук.

Дмитро Заплітний 2 серпня минулого року в складі 128 гірсько-піхотної бригади поїхав воювати в зону АТО. А 28 січня цього року загинув під час артобстрілу під Дебальцевим. Похований Дмитро у селі Забойки, звідки родом його батьки.

– Дмитра в класі і в школі любили, тому що це був добрий, вихований, щирий учень, завжди усміхнений, він мав багато друзів, багато товаришів. Він ніколи не залишався осторонь шкільних чи класних проблем, мав свою точку зору, позицію і завжди її відстоював, – каже класний керівник Дмитра Заплітного Лідія Гуменна.

Указом Президента України від 23 травня Дмитра Заплітного нагородили орденом за мужність третього ступеня посмертно. А сьогодні на фасаді на фасаді тернопільської двадцять шостої школи урочисто відкрили пам’ятну дошку, аби Героя згадували та пам’ятали завжди.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here