додому благоустрій На дорогах Тернополя почали латати ями

На дорогах Тернополя почали латати ями

405

На тернопільських дорогах поменшає ям. Це обіцяють і над цим вже працюють комунальники. З початку тижня вони почали ремонтувати Збаразьке кільце, вулицю Крушельницької та ділянку проспекту Степана Бандери біля залізничного моста. На черзі  – ремонт вулиць 15 квітня, Живова, Оболоня, За Рудкою, Текстильної, Купчинського, Стуса. Трохи капітальним ремонтом, трохи поточним. Ями, які латають, вже бачила Ольга Савуляк.

Утруднений рух автотранспорту на Збаразькому кільці викликає у тернополян швидше радість, аніж гнів. Адже причина вагома – тут ремонтують дорогу. А значить вже за кілька днів водії бодай на цій ділянці дороги побережуть нерви та своїх залізних коней.

– Першочергово ми планували тут зробити капітальний ремонт. Він включає в себе повністю транспортну розв'язку від пішоходів на вулицях Протасевича, Бандери і 15 квітня і межа міста в напрямку Підволочиська. Але сам проект вартує 5 мільйонів. Ми просто його цього року не подужаєм. Тому ми вирішили поточним зробити. 15 квітня ми плануємо йти поточним ремонтом до "Сільпо", за церквою Михаїла, а там йде ділянка від повороту на Бойчуків до Київської капітальним ремонтом, – розповідає начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради Олег Вітик.

ЧИТАТИ ЩЕ:   90 млн. грн. отримала цьогоріч Тернопільщина на ремонт та утримання автомобільних доріг

Комунальники працюють тут з початку тижня. Перші два дні – підготовчі роботи. З середини тижня почнуть асфальтувати. Рух автотранспорту через ремонт не перекриватимуть. Спочатку ремонтують внутрішній радіус дороги, потім відмежують дорожними знаками зовнішній. Такої мозаїки з ям на дорогах комунальники й самі не чекали. Після цьогорічної зими не знали за що братися в першу чергу. Та все ж визначили основні напрямки роботи.

– Це напрямок Живова – Оболоня – Замонастирська, напрямок Крушельницької – За Рудкою, Збаразьке кільце – 15 Квітня. Також в плані першочерговому вулиця Текстильна, Купчинського, Стуса, – каже Олег Вітик.

Трохи ремонтом капітальним, решта – поточним. На все – менше 30 мільйонів гривень. Чиновники зізнаються одразу – мало. Бо ж тернопільські дороги зношені на відсотків 80, вже по три, а то й по чотири терміни експлуатації відпрацювали. Та те, що є, використають до копійки. Вже бралися б за вулиці Живова і Оболоня, та чекають, поки підсохне дорога. Поки капітально ремонтують вулицю Соломії Крушельницької та поворот з проспекту Степана Бандери на вулицю Вояків дивізії "Галичина".

ЧИТАТИ ЩЕ:   Трохи більше 7 млн. грн. запланували витратити на поточний ремонт доріг у Тернополі у 2013 році

                           80% доріг Тернопільщини у незадовільному стані?