![251350857_3838593689577521_4542831348865218180_n (1)](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/11/251350857_3838593689577521_4542831348865218180_n-1-640x427.jpg)
На Бережанщині завершують будівництво нового спортивного комплексу. Про це повідомляють у обласній державній адміністрації. У будівлі є спортивна зала розміром 24х42 метри, басейн, роздягальні та приміщення для глядачів. Спорудження і матеріальне забезпечення відбувається із застосуванням новітніх технологій.
Цей об’єкт має всі шанси стати інвестиційним “магнітом”, який залучить представників бізнесу в регіон. Тут зможуть займатися спортом місцеві мешканці, а найголовніше — комплекс оснащено усім необхідним для проведення міжнародних спортивних подій.
ФОТО: Тернопільська обласна державна адміністрація