![vlcsnap-2021-05-27-13h59m45s523](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/05/vlcsnap-2021-05-27-13h59m45s523-640x360.jpg)
Соціальне підприємництво для школярів. На базі Великобірківської гімназії учнів 7-11 класів навчають як можна заробляти гроші. Яку бізнес-ідею старшокласники вже почали втілювати у навчальному закладі – дивіться у сюжеті.
Соціальне підприємництво для школярів. На базі Великобірківської гімназії учнів 7-11 класів навчають як можна заробляти гроші. Яку бізнес-ідею старшокласники вже почали втілювати у навчальному закладі – дивіться у сюжеті.