додому надзвичайне На 7 років засудили чоловіка, що знущався над сусідкою

На 7 років засудили чоловіка, що знущався над сусідкою

353

7 років позбавлення волі – такий вирок виніс суд для 31-річного жителя села Синягівка Збаразького району, який знущався над 57-річною сусідкою. Він бив пенсіонерку, різав її ножицями, двічі підпалював матрац на якому лежала жінка, а в перерві між знущаннями – частував алкоголем.

Події відбувалися восени 2012 року. Чоловік та його співмешканка у той день пили в помешканні старшої жінки. Сварка між господинею і сусідом почалася через те, що останній став згадувати колишні непорозуміння. Спочатку він почив бити сусідку руками та ногами. Жінці вдалося добратися до ліжка. Зловмисник дістав ножиці і порізав ними зап’ястя рук та шиї потерпілій та підпалив матрац під нею. Вийшов з хати та почав чекати, коли полум’я охопить будинок. Не дочекавшись, повернувся та вдруге підпалив матрац. Коли з вікна хати пішов дим, забили тривогу люди. Пожежу швидко ліквідували, односельці покликали на допомогу лікарів та міліціонерів.

Як розповів начальник Збаразького райвідділу міліції Ігор Саган, як тільки повідомлення про знущання над жінкою надійшло до міліціонерів, на місце події одразу виїхала слідчо-оперативна група. Зловмисник хотів приховати сліди злочину і обставив усе таким чином, нібито жінка хотіла покінчити з життям, проте у оперативників виникла інша версія – замах на вбивство. Вже за декілька годин тернопільські міліціонери затримали підозрюваного – раніше судимого за грабіж 31-річного сусіда потерпілої.

Жінці вдалося вижити, зараз вона почувається добре. Чоловікові ж присудили 7 років позбавлення волі.