![vlcsnap-2021-06-10-14h40m22s823](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/06/vlcsnap-2021-06-10-14h40m22s823-640x360.jpg)
Мистецька подія року – Міжнародний фестиваль “Ї” вже наступного тижня розпочнеться у Тернополі. Минулоріч його перенесли через пандемію COVID-19. Проте 85% від числа запрошених гостей – учасників події – погодились виступити цього року. Також до нашого міста приїдуть і запрошені письменники із Польщі. Тож на відвідувачів чекає унікальна суміш літературних, кінематографічних, театральних та художніх напрямків. Організатори обіцяють: буде цікаво. Та запрошують на мистецький фестиваль Ї усіх своЇх!