додому духовність “Милосердя” – реколекції під такою назвою відбудуться у Тернопільському благодійному фонді “Карітас”

“Милосердя” – реколекції під такою назвою відбудуться у Тернопільському благодійному фонді “Карітас”

445

"Милосердя" – реколекції під такою назвою відбудуться у Тернопільському благодійному фонді "Карітас". Дні "духовної обнови" проведуть 10, 11 і 12 квітня. Вперше реколекції проведуть не лише для працівників благодійного фонду "Карітас" та дитячого будинку "Пресвята родина". До участі запрошують усіх охочих.

Що таке милосердя та милостиня? Як його чинити? Яке милосердя  – справжнє? На ці запитання у час духовних реколекцій відповідатиме священик-монах чину Найсвятішого Ізбавителя отець Василь Оприско. Благодійний фонд "Карітас" запрошує на зустріч усіх охочих.

– На ці реколекції з великою радістю запрошуємо не тільки великих благодійників, але всіх людей доброї волі, які будуть мати час, можливість і нагоду завітати до нас сюди у Тернопільський благодійний фонд "Карітас", що є  по вулиці Замонастирська,1, 10 квітня о 14 годині і пережити час цих святих реколекцій, – каже директор Тернопільського благодійного фонду "Карітас" Андрій Марчук.

На реколекціях тернополян чекають спільні молитви та духовні науки. Директор "Карітасу" переконує, у час Великого посту кожному християнину необхідно підкріпити духовні сили. І хоч реколекції триватимуть три дні, отець Андрій закликає хоча б на годину відлучитися від щоденних справ і присвятити час своєму духовному зціленню.

– Дуже важливо пам'ятати, що людина попри свою зайнятість, якщо би знайшла хоча ю одну годину часу на цю духовну науку, хоча би протягом цих трьох днів, то цим вже буде важливо скористати. З того Божого слова, яке буде почуте для нас усіх, – пояснює Андрій Марчук.

10 квітня реколекції розпочнуться о 14 годині, 11 квітня триватимуть увесь день, з 10 до 17 години,  а також 12 квітня до обіду.