![Знімок екрана 2023-11-15 о 14.07.09](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/11/znimok-ekrana-2023-11-15-o-14.07.09-640x335.jpg)
Здійснити мрію Софії може кожен з нас. Адже дівчинка учасниця акції “Миколаєм можеш стати ти”. Таку ініціативу в тернопільському благодійному фонді “Карітас” проводять вже 29 років поспіль. Її мета – подарувати позитивні емоції тим, хто цього потребує.
Анетта Лиса, керівниця проєкту “Діти”, розповідає: “Більшість наших діток, які знаходяться в сім`ях, це є з таких кризових сімей, в яких батьки чи опікуни не можуть собі позволити зробити якийсь подарунок через фінансову скруту. Тому діти охоче чекають цієї акції. Вони знають, що “Карітас” допоможе їм в цьому – зробити цей день святковим.”
Цьогоріч подарунки планують роздати близько 500 учасникам, серед яких – люди старшого віку, малеча, зможуть отримати пакунки від небайдужих. Діти отримають іграшки, канцелярію, дитячі книжки, солодощі або фрукти.
Якщо ви хочете стати помічником Чудотворця – приносьте вказані речі, з яких потім формуватимуть подарунки, у “Карітас Тернопіль”. Це можна буде зробити до 5 грудня.