додому Головні “Миколаєм можеш стати ти”. У тернопільському “Карітасі” стартувала акція до Дня Святого...

“Миколаєм можеш стати ти”. У тернопільському “Карітасі” стартувала акція до Дня Святого Миколая

585
“Миколаєм можеш стати ти”. У тернопільському благодійному фонді “Карітас” стартувала акція до Дня Святого Миколая. Цьогоріч до ініціативи залучать близько п’ятисот учасників. Малечі та людям похилого віку організують подарункові пакунки. Кожен з нас може стати помічником Чудотворця та долучитися до акції. Як саме це можна зробити – розповідаємо у сюжеті.
Шестирічна Софія вже пише листа до Святого Миколая. Її найбільше бажання – почути звістку про тата, який зник безвісти на російсько-українській війні. Також Чудотворцю дівчинка розповідає, що хотіла б отримати невеликий набір для малювання, адже мріє стати художницею.
Софія,учасниця акції “Миколаєм можеш стати ти”, ділиться: “Щоби там були маркери або щось для малювання. Найбільше люблю малювати якісь квіточки, єдиноріг, я можу намалювати Святого Миколая вам”.

Здійснити мрію Софії може кожен з нас. Адже дівчинка учасниця акції “Миколаєм можеш стати ти”. Таку ініціативу в тернопільському благодійному фонді “Карітас” проводять вже 29 років поспіль. Її мета – подарувати позитивні емоції тим, хто цього потребує.

Анетта Лиса, керівниця проєкту “Діти”, розповідає: “Більшість наших діток, які знаходяться в сім`ях, це є з таких кризових сімей, в яких батьки чи опікуни не можуть собі позволити зробити якийсь подарунок через фінансову скруту. Тому діти охоче чекають цієї акції. Вони знають, що “Карітас” допоможе їм в цьому – зробити цей день святковим.

Цьогоріч подарунки планують роздати близько 500 учасникам, серед яких – люди старшого віку, малеча, зможуть отримати пакунки від небайдужих. Діти отримають іграшки, канцелярію, дитячі книжки, солодощі або фрукти.

Якщо ви хочете стати помічником Чудотворця – приносьте вказані речі, з яких потім формуватимуть подарунки, у “Карітас Тернопіль”. Це можна буде зробити до 5 грудня.