![vlcsnap-2022-04-02-13h59m21s059](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/04/vlcsnap-2022-04-02-13h59m21s059-640x360.png)
Мовний клуб для переселенців організувати у Тернопільській школі №5. На заняттях учасники вивчатимуть українську мову, спілкуватимуться на різні теми та заглиблюватимуться у вивчення культури України.
Мовний клуб для переселенців організувати у Тернопільській школі №5. На заняттях учасники вивчатимуть українську мову, спілкуватимуться на різні теми та заглиблюватимуться у вивчення культури України.