додому духовність Молитись за мир закликають мешканців Тернопільщини священики

Молитись за мир закликають мешканців Тернопільщини священики

499

vlcsnap-2015-01-29-15h15m27s246Не панікувати, а посилено молитися, бути милосердними і допомагати закликають мешканців Тернопільщини священики. Перемогти  зло  можна тільки молитвою і постом. Відтак, духовенство закликає всіх молитися за тих, хто загинув і за тих, хто бореться.

До посилених молитов за мир в Україні та за упокій загиблих воїнів і мешканців Маріуполя закликають священики тернополян. Сміливі бійці, які нині відстоюють українські землі, потребують молитовної підтримки.

– Ця молитва, якою ми сьогодні звертаємося до Бога, це є наша ініціатива. Ми беремо участь в тому, що Господь створив чудо, щоб він перемінив серця, аби творити мир і любов. Тому сьогодні, говорячи про молитву і мир, я заохочую, щоб кожен взяв цю молитву, цю найбільшу зброю, і молитвою ми подолаємо все те, що забирає від нас той мир, – говорить настоятель храму Матері Божої Неустанної Помочі отець Василь Ліниця.

Молитва – це не лише звернення до Бога з проханням, каже отець Василь Ліниця. Молитва має бути підкріплена добрими справами, милосердям, прощенням.

– Нам приклад залишив сам Ісус Христос, коли його бичували, коли вели Його на розп’яття, він молився. Що сказав Ісус Христос: “Отче, прости їм, бо не знають, що роблять”.

Священики просять вірних не бути байдужими, щиро молитися, жертвувати піст, відмовляючись від м’ясних та молочних страв за Боже змилування над Україною та перемогу добра і правди. Мотитва і піст мають велику силу і не раз змінювали хід історії. Згідно з встановленою чергою, Тернопільсько-Зборівська митрополія зберігає піст у кожний четвер до часу стабілізації ситуації в Україні.