додому духовність Молитовно зустріти Старий Новий рік запрошують в Зарваницю

Молитовно зустріти Старий Новий рік запрошують в Зарваницю

449

Молитовно зустріти Старий Новий рік запрошують в Зарваницю. В Марійському духовому центрі 13 січня ввечері відправлять урочисту літургію, відбудеться різдвяний концерт, святковий феєрверк. На свято Василя, 14 січня,  буде Архиєрейська служба. А ще в Зарваниці можна побачити шопку з живими тваринами, яка знаходиться біля церкви Пресвятої Євхаристії.

Напередодні величного свята Василія Великого зустріти молитовно Старий Новий рік запрошують в Марійський духовний центр Зарваниця, що на Теребовлянщині. Там в понеділок, 13 січня, о 21 годині розпочнеться літургія, після якої відбудеться різдвяний концент.

Отець Олег Харишин, прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ: "Це є свято пов'язане з такою славною святою Меланією-римлянкою, є дуже багато веселощів духовного плану, тому організатори запрошують всіх вірних, хто має можливість ввечері прийти до храму. Буде концерт, після нього буде частування, і обіцяють, що буде святковий феєрверк".

На свято Василія Великого, 14 січня,  в соборі Зарваницької Божої Матері відправлять богослужіння о 8, о 9 годинах. А о 12 відбудеться Архиєрейська літургія, яку очолить архиєпископ та митрополит  Тернопільсько-Зборівський  Кир Василій Семенюк.

Отець Олег Харишин, прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ: "Знаємо, що Владика носить ім'я Василій, ім'я цього святого, і я думаю, що збереться багато вірних духовенства для того, щоб привітати його і побажати дійсно доброго здоров'я для доброго служіння на благо нашої Архиєпархії".

Особливою Зарваниця в Різдвяний час стає й через присутність там живого вертепу, каже отець Олег Харишин. На шопку з тваринками можна подивитися біля храму Пресвятої Євхаристії в Маірійському духовному центрі.

Отець Олег Харишин, прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ: "Там є підготований такий особливий вертеп, який відтворює ту подію, бо знаходиться в лісі, там є живі тварини, є власне той дух і Божа благодать самого Марійського духовного центру. Прийти помолитися, подивитися на вертеп і дійсно Богові подякувати за ту велику благодать, яку Він виливає в наше життя в ці Різдвяні дні. Тому хотів би всіх запросити, щоб спільно молитися і просити в Бога благословення на цей рік. Щоб все що прикре, що нам не вдавалося, що нас засмучувало минулого року, нехай лишається в старому році. І попросити в цьому благословенному святому місці в Бога про те все, що ми молимося, просимо, щоб він нам дав в цьому новому році".