додому Головні Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики JazzBez повертається у Тернопіль

Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики JazzBez повертається у Тернопіль

564
Традиційно – зустрічаємо зиму із джазом! Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики ДжазБез повертається у Тернопіль. Відбувається цей фестиваль в українських та польських містах. На тернопільську сцену 23 фестивалю вийдуть Рей Браун-молодший – єдиний син «королеви джазу» Елли Фіцджеральд і одного з найвидатніших контрабасистів світу Рея Брауна і нідерландсько-португальський бенд Спініфекс. Відбудеться концерт у Тернопільському драматичному театрі 9 грудня о 18:00. Подробиці про багаторічний фестиваль – дивіться далі.
Після річної перерви міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики JazzBez повертається у Тернопіль. Це буде вже двадцять третій захід, який відбуватиметься в Україні і Польщі. Минулого року у Тернополі «Джазбезу» не було, а цього року буде тільки один день – 9 грудня.
Олег Макогін, директор фестивалю, розповідає: “В цьому році ми вирішили фестиваль продовжити, тому що життя продовжується і не хлібом єдиним живе людина. Це необхідно, тому що культура надихає, об’єднує і всі ці функції людині необхідні. Окрім цього, фестиваль міжнародний і цього року до нас приїжджають артисти з Європи”.

Цього року у Тернопіль завітають артисти із Нідерландів, Португалії, українські виконавці, а також єдиний син «королеви джазу» Елли Фіцджеральд і одного з найвидатніших контрабасистів світу Рея Брауна, відомий американський співак Рей Браун-молодший.

Цьогорічний фестиваль у Тернополі відбудеться одним концертом 9 грудня у драмтеатрі. Організатори говорять, на повноцінне проведення фестивалю повпливала ситуація в країні.

Цьогоріч уперше в рамках фестивалю пройде подія для дітей – диригентка та музична педагогиня зі Львова Ірина Вакуліна проведе новорічний музичний майстер-клас для дітей переселенців, окрім цього малеча отримає подарунки від організаторів.

Цей фестиваль об’єднає довкола джазу Львів, Дрогобич, Винники, Тернопіль, Рівне та Умань, а в Польщі – Перемишль, Краків і Люблін.