Головна Головні Місяць роботи у Тернополі підсумовують патрульні поліцейські

Місяць роботи у Тернополі підсумовують патрульні поліцейські

450

Місяць роботи у Тернополі підсумовують патрульні поліцейські. Кажуть, вдалося розчистити вулиці від неправильно припаркованих автівок, оштрафували 20 пішоходів-порушників, які в непризначеному для цього місці переходили дорогу, доставили близько 30 авто на арештмайданчики, в тому числі ті, якими водії керували у нетверезому стані та стані наркотичного сп’яніння. За час служби, розповідають, найчастіше стикались із порушенням правил паркування. Викликали патрульних і на сімейні сварки, хуліганства та бійки.

Коментарі

2 КОМЕНТАРІ

  1. Шо ти там “п….диш”. Конкретно ск п”яних за кермом, виявили (крім своїх)! на скільки зменшилась кількість ДТП! Ск важки порушень ПДР. Вони “б…ть” пішоходів ловлять і велосипедистів. Базу створіть нормальну, а то затримали чоловіка, який в них числиться в розшуку а реально ні!!!!!! 200 дибілів) з гранатами в руках!!!

  2. Ой мавпа без гранати обізвалась. Перш ніж оцінювати чужу роботу, подивись на своє рильце в дзеркалі і скажи хоча б собі, що саме ти зробила для покращення в цій державі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here