додому Головні Місячник Червоного хреста розпочнеться 1 квітня

Місячник Червоного хреста розпочнеться 1 квітня

584

vlcsnap-2016-03-29-16h37m46s572Місячник Червоного хреста розпочнеться з 1 квітня. Уже понад сім років тернополяни активно долучаються до акцій, що проводить Тернопільська обласна організація “Товариство Червоного хреста України”. Цьогоріч запланований ряд заходів, однією із перших буде акція “Квітка добра і милосердя” – на вулиці міста охочі зможуть виміряти свій артеріальний тиск та проконсультуватися у лікаря. Учасники акції отримають квітку нарцису.

З 1 квітня в Україні розпочнеться місячник червоного хреста. Пов’язано це із багатьма подіями, що припадають саме на весняний період: Великодні свята, 18 квітня – День українського Червоного хреста, 8 травня – Міжнародний день Червоного хреста. Мета місячника – привернути увагу населення до людей вразливої категорії, які живуть за межею бідності. В нашій області таких осіб близько 20 тисяч. Тернополяни можуть долучитися до благодійних акцій, які будуть проходити у рамках місячника Червоного хреста.

– Я хочу звернутися до жителів нашого краю, хто не байдужий до цього, будь ласка, хто може. Це не обов’язково грішми, це можна допомогти вживаним одягом, взуттям, продуктами харчування. Щоб ми як найбільше могли надати допомогу оцим категоріям, – говорить голова Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександра Бригадир.

Акція під назвою “Квітка добра і милосердя” проходить у Тернополі уже сім років поспіль в той період, коли зацвітають нарциси. На площі міста студенти-медики вимірюють артеріальний тиск та надають консультацію всім охочим, учні тримають благодійні скриньки. Тим, хто пожертвував, дарують квітку.

– Ви знаєте, це вже тепла погода, люди сидять на лавочках. І як сидять, всі тримають по квітці. І так аж на дужі легше, що люди долучилися до того, – каже Олександра Бригадир.