![vlcsnap-2022-03-07-16h51m59s290](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/03/vlcsnap-2022-03-07-16h51m59s290-640x360.jpg)
Ці люди проводять доби у потягах й автобусах, та беруть із собою ще й домашніх улюбленців, аби не залишати їх наодинці з війною. Тисячі переселенців з «гарячих точок» України проїжджають транзитом через наше місто. Хтось прямує далі – за кордон чи в інші західні міста держави, а хтось вирішує залишитися на Тернопільщині. Таких вже є є вже близько чотирьох сотень. Відтак, місцева влада створила реєстр переселенців, аби своєчасно й оперативно надавати допомогу цим українцям.