Головна Головні Мінометну міну, артснаряди та авіабомбу поблизу колії виявили на Тернопільщині

Мінометну міну, артснаряди та авіабомбу поблизу колії виявили на Тернопільщині

429

snariadyБоєприпаси в селі Озерянка Зборівського району знищили піротехніки. Серед них була стокілограмова фугасна авіабомба, мінометна міна, калібром 81 мм та 3 артснаряди калібром 76 мм часів Другої світової війни. Також цього дня до рятувальників надійшло ще 5 повідомлень про випадки виявлення на території області вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Зокрема, 3 артснаряди калібром 45 мм виявлено у лісосмузі поблизу села Чугалі Кременецького району. Ще 5 артснарядів калібром 85 та 76 мм виявлено на полі поблизу села Білокриниця Кременецького району. 2 снаряди калібром 105 мм виявлено на полі поблизу села Мушкатівка Борщівського району.

У Чортківському районі, на 95 кілометрі 7 пікету перегону Чортків – Білочортків, на відстані всього 8 метрів від осі колії, виявлено предмет, зовні схожий на авіабомбу. На нього натрапили місцеві мешканці, під час пошуку кольорових металів. 13 травня  туди вирушили фахівці групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. Після дослідження та ідентифікації підозрілої знахідки та детального обстеження прилеглої території буде прийняте рішення щодо подальших дій. На даний час швидкість поїздів поблизу місця знахідки обмежена. Ймовірно, якщо інформація про бомбу підтвердиться, її вилучення проводитиметься в період, коли на даній ділянці залізниці рух поїздів відсутній.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here