додому АТО Міліціонерів Тернопільщини обстріляли у зоні АТО

Міліціонерів Тернопільщини обстріляли у зоні АТО

766

vlcsnap-2014-10-08-11h31m48s157Четверо тернопільських міліціонерів отримали контузію, і ще один – забійні травми. Це наслідок артилерійського обстрілу у зоні АТО. У понеділок, 6 жовтня, сепаратисти обстріляли блокпости біля села Попасна на Луганщині. Там оборону саме тримають правоохоронці із Тернопільщини. Про це телефоном із зони антитерористичної операції розповів начальник сектору зв’язків з громадськістю УМВСУ в Тернопільській області Сергій Крета. Постраждалі бійці уже їдуть в Тернопіль, де їм продовжать лікування.

– Останній день перебували на цих блокпостах у місті Попасна і, подякувати Господу-Богу, тому що міна, яку випустили сепаратист,и влучила у бліндаж, пробила земельний покрив,врізалася в перекриття дерев’яне і не вибухнула. Власне сила удару була настільки сильною, що хлопці отримали контузію, але якби вона зірвалась, можна б тільки було б собі уявити, які були б трагічні наслідки цього взриву. Там було більше десятка людей, – розповідає начальник сектору зв’язків з громадськістю УМВСУ в Тернопільській області Сергій Крета.

Від понеділкового обстрілу у районі Попасної постраждало п’ятеро тернопільських міліціонерів.

– Четверо працівників міліції отримали контузію, а один – забійні травми різних частин тіла. Згодом, коли закінчився артобстріл, ми їх завезли в лікарню, де їм надали першу медичну допомогу. Двоє з них втратили свідомість, але лікарі місцеві допомогли, в місті Ізюм, куди ми їздили, це на Харківщині. От і зараз вони відправилися додому у Тернопіль для продовження лікування, – каже Сергій Крета.


Тернопільські міліціонери далі займають блокпости на передовій, каже Сергій Крета. У свою чергу сепаратисти постійно обстрілюють позиції українських бійців. Українські Збройні сили, тим часом, активних дій не проводять.

– Вони обстрілюють і з градів, і з мінометів, і з різних важких видів озброєння, а наша військова артилерія відійшла на 30 кілометрів і практично відповіді, пострілів у відповідь зовсім немає. Сепаратисти собі дозволяють підповзати на відстань 300-500 метрів, стріляють з підствольних гранатометів, тобто ведуть прицільний вогонь з близьких відстаней, а в нас нема важкої техніки, артилерії аби відстрілюватися, оскільки ми виконуєм договір про перемир’я, – говорить Сергій Крета.