![Screenshot_1](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/Screenshot_1-640x351.jpg)
З перших днів повномасштабнної війни тернополянка Юлія Слободян перетворила свій гараж у волонтерський штаб. А від недавна, щоб підтримати дітей військових, дівчина створила благодійний проєкт “Мій тато – герой”. Дівчина збирає для хлопців та дівчат різноманітні іграшки: ляльки, автівки також одяг та взуття і канцелярське приладдя. Та навіть дещо більше – емоції. Волонтерка планує дарувати українським дітям, батьки яких захищають Україну, або ж загинули під час виконання бойових завдань – похід в ігрову кімнату.