додому Головні Мешканці громад, які уклали угоду з ТМР, оплачуватимуть за харчування дітей у...

Мешканці громад, які уклали угоду з ТМР, оплачуватимуть за харчування дітей у дитсадках, менше

919

Мешканці тих громад, які уклали угоду з Тернопільською міською радою, оплачуватимуть за харчування дітей у дитсадках, менше. Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

До сьогоднішнього дня батьки, які не зареєстровані у Тернополі, оплачували за харчування діток у дитячих садках міста стовідсотково. Зважаючи на те, що Тернопіль активно укладає угоди з об’єднаними громадами, сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення. Якщо громада уклала угоду з Тернопільською міською радою, батьки оплачуватимуть за харчування дітей за формулою 40 на 60, так як оплачують тернополяни: Шістдесят відсотків платитимуть батьки, а сорок компенсовуватимуть із бюджету міста.

-Зважаючи на те. що на сьогоднішній день ми вже підписали угоду з Байковецькою громадою, є домовленості з Тернопільським районом, ми підписуємо угоду, вартість буде за місяць 1215 і сюди входить вартість харчування. Батьки будуть сплачувати як і ті, які зареєстровані у Тернополі, – каже начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради ОЛЬГА ПОХИЛЯК.

Для мешканців громад, які не зареєстровані у Тернополі, вразі угоди, зберігатимуться і інші пільги.

Багатодітні сім’ї сплачують 50 відсотків, як і сплачували, а малозабезпечені і діти бійців АТО стовідсотково звільнені від плати за харчування. І діти сироти чи під опікою також звільнені від оплати.