Головна АТО Меморіальну дошку в пам’ять про юного бійця АТО Степана Стефурака відкрили...

Меморіальну дошку в пам’ять про юного бійця АТО Степана Стефурака відкрили у Тернополі

588

vlcsnap-2015-10-13-19h59m08s127Меморіальну дошку в пам’ять про юного бійця Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор”, студента ТНТУ імені Івана Полюя Степана Стефурака  відкрили у Тернополі. Хлопець загинув 22 вересня 2014 року захищаючи підступи до Донецького аеропорту. Зараз він мав би бути студентом 4 курсу, та доля приготувала Степану інший шлях – шлях героя.

– Рік минув. Більше року минуло, як ми збиралися тут і проводжали в останню путь Степана Стефурака. Нашого прекрасного студента, нашого великого патріота, людину, яка могла би стати, якби куля не обірвала його життя, визначним економістом, успішним бізнесменом, можливо, керівником підприємства. Але так склалося… Сьогодні ми згадуєм його шлях, сьогодні ми згадуєм всіх тих загиблих на майдані і в зоні АТО, – розказує ректор ТНТУ ім. Івана Полюя Петро Ясній.

Степан Стефурак родом з Івано-Франківщини. Він був справжнім патріотом, людиною, яка відстоювала свою громадську позицію. Він не лише зі зброєю у руках захищав сувернітет України, а й був сумлінним студентом та хорошим другом. Лише добрі згадки про себе він залишив у пам’яті як друзів-одногрупників так і тих з ким стояв пліч-о-пліч на полі бою.

– Стьопа був досить веселою і компанійською людиною. На життя він ніколи не жалівся, якщо мав можливість то старався комусь допомогти. Сам допомоги він не просив, був самостійним хлопцем, – пригадує друг та одногрупник Степана Стефурака Ростислав Цетнар.

– Кожна людина, не лише друг, якого сьогодні згадуєм, кожна людина має два універсальних покликання – це спасти свою душу і змінити світ на краще. Але моральне право, змінити світ на краще, ми будем мати тоді коли станемо кращими. Для того, щоб ми могли вдосконалюватись, ми маємо приклади святих і приклади героїв, – додає  боєць 5 окремого батальйону Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор” “Пустильник”.

Після відкриття меморіальну дошку освятили та поклали до неї квіти.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here