Головна Новини Меморіальну дошку наймолодшому Небесному воїну Назару Войтовичу відкриють у Тернополі

Меморіальну дошку наймолодшому Небесному воїну Назару Войтовичу відкриють у Тернополі

607

voitovychМеморіальну дошку наймолодшому Небесному воїну Назару Войтовичу відкриють у Тернополі. 24 лютого, об 11-й, на вулиці Руській, біля головного входу в Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж, де навчався Герой, відбудеться урочисте відкриття.

– 24 лютого на 11 годину ми відкриваємо біля коледжу барельєф. Для того, щоб увіковічнити пам’ять, щоб всі прийдешні покоління бачили на кого треба рівнятися і як треба жити, щоб робити від кожного залежне для нашої держави, – каже директор Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу Василь Мулярчук.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Небесна сотня: Назар Войтович

Тернополян запрошують прийти завтра об 11-й до кооперативного коледжу помолитися і вшанувати пам’ять Назара Войтовича та усіх Героїв, які захищають Україну.

– Ми всіх запрошуємо взяти участь. Прийдуть студенти інших навчальних закладів. Ми всі вже розіслали запрошення. Ну і всіх, кому не байдужа ця тема, кого болить, ми просимо віддати шану нашому Герою – Назарію і всім, хто вже поліг і зараз відає своє життя за нашу неньку Україну, – говорить директор коледжу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:  Батько 17-річного Назара Войтовича, вбитого на майдані, не вірить, що вбивць покарають

Нагадаємо, що 17-річний Назар Войтович загинув під час сутичок 18 лютого у Києві. Він був студентом Тернопільського кооперативного коледжу. На майдані пробув усього кілька годин, доки його не застрелив снайпер. Назара поховали у його рідному селі Травневе, що на Збаражчині. Зараз його ім’я носить місцева школа.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here