додому АТО Меморіальну дошку бійцю Андрію Питаку, який загинув на українському сході, відкрили у...

Меморіальну дошку бійцю Андрію Питаку, який загинув на українському сході, відкрили у Тернополі

658

vlcsnap-2016-10-19-14h17m09s299Пам’ять Андрія Питака – військовослужбовця, який у березні загинув на українському сході, вшанували минулих вихідних у Тернополі. На будинку, де жив тернополянин, відкрили меморіальну дошку. Туди, аби спільно помолитись, зійшлись друзі, співробітники, сусіди та всі небайдужі, хто знав Андрія.

Спокійний та скромний – таким пригадують тернополянина Андрія Питака його співробітники. Чоловік працював в управління соціальної політики Тернопільської міської ради. Сумлінний в роботі, небагатослівний та щирий патріот. Останнє він доводив не словами, а справами.

– Це була його перша робота. І, на жаль. остання. І коли він одержав повістку, я якраз був тоді присутній, він абсолютно не задумуючись, не ховаючись, погодився, пішов в військкомат, і пішов до війська, – розповідає начальник управління соціальної політики Тернопільської міської ради Володимир Сулима.

У жовтні йому мало виповнитись 35 років. До цього дня Андрій Питак не дожив. Він загинув 1 березня 2016 року на Луганщині. Посмертно, до Дня міста, йому присвоїли звання «Почесний громадянин Тернополя». А відтепер про нього нагадуватиме і пам’ятна дошка. Її розмістили на фасаді будинку на вулиці Вербицького,4, де жив тернополянин.

– Я думаю, що душа безсмертна. Я в це вірю. А значить сьогодні Андрій разом з нами. це бачить і радіє. Бо такі були його моральні принципи. І пам’ять вічна, я думаю, – каже мама Андрія Питака Мирослава Питак.