![vlcsnap-2022-09-28-14h03m37s330](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/09/vlcsnap-2022-09-28-14h03m37s330-640x360.jpg)
Вони вже охопили 45 громад Тернопільщини та надали медичну та психологічну допомогу сотням людей. Мобільні медико-психологічні бригади Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України продовжують працювати у найвіддаленіших селах області. Вони оглядають, консультують, роблять певні аналізи, а також призначають та видають ліки. З медиками однієї з бригад поспілкувались наші журналісти.