![vlcsnap-2022-10-21-18h54m27s866](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/vlcsnap-2022-10-21-18h54m27s866-640x360.jpg)
Наш наступний матеріал про ще одну непросту історію переселенців із Харківщини. Молода мама разом із донькою оселились у прихистку у селі Грабовець Великогаївської громади. Сім’я довго наважувалась на те, щоб виїхати з рідного міста. Але усі сумніви рашисти зруйнували у той день, коли почали гатити з артилерії за пів кілометра від їхнього подвір’я і все це на очах у десятирічної дитини. Сьогодні на Тернопільщині їм спокійніше, сім’я звикає до нового ритму життя і вірить у швидше повернення додому.