додому суспільство Маленьких тернополян та гостей міста до 1 червня запрошують безкоштовно подивитися популярні...

Маленьких тернополян та гостей міста до 1 червня запрошують безкоштовно подивитися популярні мультфільми у кінотеатрі “Палац кіно”

340

Маленьких тернополян та гостей міста запрошують безкоштовно подивитися популярні мультфільми. Щодня у "Палаці кіно", що на вулиці Івана Франка у Тернополі о 12.15 проводять безкоштовні сеанси для дітей, там відбувається благодійна акція до Дня захисту дітей,  що триватиме до 1 червня.

Олександр Смик, начальник управління культури та мистецтв Тернопільської міськради: "О 12.15 в нас щодня діти можуть подивитися безкоштовно мультики, щоб батьки це знали. Мультики всі якісні, популярні, відомі, які хочуть дивитися. А на День захисту дітей цілий деньбезкоштовно  мультики можна буде дивитися в "Палаці кіно". Хай привчаються, що там така сама якість, хай привчаються до того кінотеатру, це наш такий крок".

Не обминули в управлінні культури та мистецтв Тернопільської міськради й шкільні програми. Відтак до Дня пам'яті жертв політичних репресій в кінотеатрі "Палац кіно", що на вулиці Івана Франка у Тернополі, щодня о 14:15 транслюють фільм "Загадки Норильського повстання".

Олександр Смик, начальник управління культури та мистецтв Тернопільської міськради: "Вся Україна сумує і відзначає День політв'язнів, не знати свою історію – це маленький злочин. Я б хотів би тут закликать вчителів, щоб вони скористалися можливістю, бо ми транслюємо о 14.15 фільм "Загадки Норильського повстання". Впродовж тижня будуть ці фільми, якщо школи в нас навчають не тільки фахівців, а й людину патріота, то варто прийти".