Головна Головні Майбутніх тернопільських полісменів почали тестувати на аналітичне, логічне та інтелектуальне мислення

Майбутніх тернопільських полісменів почали тестувати на аналітичне, логічне та інтелектуальне мислення

375

vlcsnap-2015-11-09-17h53m37s14Вже третій день Україна живе без міліції. На її місце прийшла Національна поліція. 7 листопада набув чинності Закон України “Про Національну поліцію”, який Верховна Рада ухвалила ще в липні.

Остаточне формування структури та особового складу Національної поліції відбудеться лише після того, як всі співробітники міліції пройдуть переатестацію. На час атестації затверджується перехідна (тимчасова) штатна структура Національної поліції, яка буде існувати до остаточного і повного комплектування усіх підрозділів.

Водночас до 31 грудня 2016 року поліції дозволили використовувати форму та атрибути міліції.

Нова патрульна поліція вже працює у Києві, Львові, Одесі та у Харкові. Триває набір анкет до патрульної поліції у Кіровограді, Кривому Розі, Сєверодонецьку, Лисичанську, Рубіжному, Маріуполі та у Сумах. Ще у 21-у місті навчають або тестують майбутнії поліцейських. Серед таких міст і Тернопіль. Сьогодні охочих служити у поліції нашого міста почали тестувати на аналітичне, логічне та інтелектуальне мислення. 300 кандидатів за місце в поліції сьогодні почали тестування на загальний розвиток.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here