додому Новини М’ясо на ринку подешевшало, але перед Пасхою може подорожчати, не виключають продавці

М’ясо на ринку подешевшало, але перед Пасхою може подорожчати, не виключають продавці

432

М'ясо подешевшало на центральному ринку Тернополя. Продавці це пояснюють зменшенням попиту під час посту і кажуть, що в перші його тижні покупців на м'ясо майже не було. Купувати активніше почали зараз, вже готуюючись до Паски, чи хвилюючись, що м'ясо подорожчає, як це перед святами буває зазвичай. Продавці можливого подорожчання і не заперечують.

Попри те, що у перші тижні посту телятина майже не користувалась попитом, несвіжим м'ясом торгувати собі не дозволяли, розповідають продавці. В такому випадку просто брали товару менше, ніж зазвичай. На початку цього тижня у м'ясному відділі центрального ринку Тернополя було людно. Українці вже почали готуватись до свят, припускають продавці.

Пані Лілія, продавець телятини: "Телятину зазвичай беруть на ковбасу зараз, телятина, гов'ядина йде на ковбасу, на зайці, додають до свинини. Ну і так люди більше їдять телятину".

Телятина подешевшала ще у перший тиждень посту, розповідають продавці і поки що ціну на неї піднімати не збираються.

Пані Лілія, продавець телятини: "До того ми продавали передня лопаточка і шийка йшло 45, задня шиночка 55. Зараз м'ясо на 5 гривень стало дешевше".

Подешевшала в піст і свинина, розповідає продавець пані Ганна. Проте це не так стосується м'яса, як сала.

Пані Ганна, продавець свинини: "Задня шинка 45 гривень, 43-45, передня 38-40, а сало є різне – від 12, 15, 20, є різне сало".

Те, що ближче до свят м'ясо подорожчає, продавці не заперечують. Попит на нього також традиційно зросте.

Пані Ганна, продавець свинини: "М'ясо на піст впало в ціні і ще не піднялося. Але, напевно, підніметься трошечки в ціні, бо люди на селі хочуть дорожчого м'яса, все питають перед святами, чи не підросла ціна закупівельна".