додому Головні Лауреатів конкурсу “Людина року- 2017” нагородили у Тернополі

Лауреатів конкурсу “Людина року- 2017” нагородили у Тернополі

1374

Лауреатів конкурсу “Людина року- 2017” нагородили у Тернополі. Уже традиційно захід організували культурно-мистецький та духовний центр “Моя Україна” спільно із газетою “Вільне життя”. Номінанти представляли різні сфери діяльності, цьогоріч їх було десять.

З двотисячного року, відколи спортивно-мистецький і духовний центр «Моя Україна» та редакція газети «Вільне життя» заснували премію “Людина року” на Тернопільщині, її отримали вже понад дві сотні людей. Цьогоріч їх число поповнили ще 10 переможців. Це люди різних професій, проте з однаково сильним бажанням робити світ кращим. Серед них – директор сьомої школи Тернополя з поглибленим вивченням іноземних мов Світлана Константинова. Жінка очолює заклад вже 30 років, каже – любов і повага від дітей – це найголовніше визнання.

Я старалася жити так і казала вчителям – ви всьо повинні зробити для того, щоб діти з радістю йшли до школи. Якщо вони будуть з радістю йти до школи, то вони будуть успішні і в  навчанні, і в житті – це перше. І, по-друге, я завжди казала – ви маєте бути прикладом, прикладом в усьому – в тому, як ви подаєте матеріал, як ви пояснюєте його, як ви одягаєтесь, навіть в тому макіяжі, в усьому. Вони повинні дивитися на вас і хотіти наслідувати, – каже директор Тернопільської спеціалізованої школи №7 з поглибленим вивченням іноземних мов СВІТЛАНА КОНСТАНТИНОВА.

Звання “Людина року – 2017” отримали Михайло Безпалько, Лілія Костишин, Андрій Лобунь, Богдан Маркевич, Микола Пилипів, Володимир Топоровський, Василь Феленчак, Валерій Чоботар та Володимир Шумило. Коли тебе визнають – це неабияк підбадьорює та стимулює, кажуть лауреати премії, а також надихає і надалі плідно працювати.